درباره ما

شرکت پلاستیک ماشین الوان در سال 1374 با هدف اشتغالزائی و قطع وابستگی کشور و جلوگیری از خروج ارز در زمینی به مساحت 2 هکتار در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس شد.
عملیات خریدو نصب ماشین آلات تا ابتدای سال 78  بطول انجامید و آبانماه همان سال این شرکت ، با بهره گیری از دانش فنی کشورهایی مثل ایتالیا و کره ، مطابق با استاندارد های جهانی ، فعالیت خود را  در زمینه چاپ و تولید انواع لفافهای بسته بندی صنایع غذایی ، دارویی ، و تجهیزات پزشکی آغاز کرد.
ما مفتخریم که با در اختیار داشتن آخرین  فنآوریهای  روز اروپا  اولین تولید کننده فیلم  CPP در کشوریم  و توانایی تولید انواع مختلف فیلمهای مدیکال ، دوسرپیچ ، لمینیتی و راحت بازشو  را داریم  ، علاوه بر این  ، در زمینه محصولات کانورتینگ اولین تولید کننده انواع  چند لایه  بسته بندی های خاص 3لایه ، 4لایه  ، با محصولاتی مثل ساشای سس – پاکت آبمیوه  بصورت 2 ایپک و درب انواع ژله و سالاد هستیم ، که بیش از 50 درصد محصولاتمان  در کشور کاملا انحصاری است.
تولید فیلم ترموفورمینگ در عرض ها و ضخامت های مختلف برای بسته بندی انواع تجهیزات پزشکی مانند سرنگ ، سر سوزن ، ست سرم ، ست تزریق ، نخ و سوزن جراحی ، آنژیوکت ، و ارائه کاغذ مدیکال و کاغذ کوت شده برای مصارف تجهیزات پزشکی با قابلیت و حفظ شرایط استریل از محصولات ما در شرکت   پلاستیک ماشین الوان است.
از دیگر محصولات تخصصی این مجموعه می توان به لفاف های آلومینیومی لاک دار برای بسته بندی محصولات غذایی از جمله مربا ، عسل ، آبمیوه ، و آب آشامیدنی اشاره کرد که در مقایسه با نمونه های مشابه ،وزن کمتر ، چاپ شکیل تر و استحکام بالایی دارد.
چاپ انواع لفاف های تک لایه و چند لایه ، با استفاده از دستگاههای چاپ هلیوگراور ، با قابلیت 8 رنگ برای مصارف عمومی و تخصصی صنعت چاپ و بسته بندی را نیز باید به شمار محصولات و افتخارات شرکت پلاستیک ماشین الوان افزود که حاصل آن ، اخذ چندین بار رتبه برتر  در جشنواره های صنعت چاپ کشور است.
همچنین چاپ و تولید لفافهای 2 لایه با کمترین ضخامت و بیشترین استحکام و نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت و اکسیژن ، برای ماشین آلات بسته بندی ، از نوآوری های این مجموعه می باشد.
ظرفیت برتر تولید فیلم پلی پروپیلن کست ، کانورتینگ چند لایه و ترموفورمینگ دارویی و غذایی در کشور نیز ، از آن شرکت پلاستیک ماشین الوان است ، در حال حاضر 25 درصد محصولات این شرکت ، به کشور های اروپایی و حاشیه خلیج فارس صادر می شود و این امر ، در سایه توجه ویژه به واحد تحقیق و توسعه حاصل شده است ، به طوری که نیم درصد از سود سالانه شرکت ، انحصارا به این واحد اختصاص یافته است.
علاوه بر این ، شرکت  پلاستیک ماشین الوان موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 2008- 9001   شده است.