توانمندیها،چاپ و تولید لفاف های چند لایه
چاپ و تولید لفاف های چند لایه

در این شرکت در راستای تحقق تامین و نیاز صنایع وابسته و نیازمند به لفاف های بسته بندی سعی شده است با مطالعه و بررسی جهت شناخت کامل حساسیت های محصولات غذایی، دارویی و ... تولید انواع لفاف های چند لایه انجام شود. این امر توسط سیستم چاپ هشت رنگ، لمینت های حلالی یا غیر حلالی و اکستروژن ممکن می شود. بنابراین با آگاهی کامل از دامنه کاربرد هرگونه فیلم های پلیمری، کاغذ، فویل ، آلومینیوم و.... ، از آن ها  استفاده و اقدام به تولید لفاف های بسته بندی می گردد.


• چاپ
سالن چاپ پلاستیک ماشین الوان از دو خط چاپ هلیو گراور با توانایی چاپ فیلم تا عرض 1250 میلی متر تشکیل شده است. این شرکت با بهره گیری از خلاقیت متخصصین مجرب و تجربه طولانی مدت در این زمینه توانسته جزو پیشکسوتان صنعت چاپ ایران بشمار آید و چندین بار موفق به اخذ رتبه اول و دوم صنعت چاپ کشور گردیده است.


• لامینه خشک
شرکت پلاستیک ماشین الوان بابرخورداری از دو سیستم لامینه حلالی و غیر حلالی توانایی الحاق لایه های متعدد از انواع فیلم، فویل، کاغذ و ... را دارا می باشد که متخصصین این شرکت با توجه به نوع لفاف و کاربرد آن نوع لمینیت را برای تولید لفاف تعیین می نمایند


• لامینه اکستروژن
این مجموعه با استفاده از سیستم لامینه اکستروژن قادر است لایه های مختلف را بدون چسب و به وسیله مواد پلی اتیلن به یکدیگر لامینه نماید. علاوه بر آن توانایی پوشش دهی (coating) بر روی سطح آلومینیوم، کاغذ و سایر لفاف ها را دارا می باشد:

*نوار های دور پیچ(WRAP)
* عایق سقفی
1)  PAPER/PE/MESH /AL
2) AL/PE
*کاغذ های پوشش دار و دوخت پذیر
1) PAPER/PE


• واکس زنی ، لاک زنی
این شرکت با استفاده از یک دستگاه Lacquer Coating قادر به پوشش دهی انواع لاک، واکس، پارافین بر روی کاغذ، فویل و سایر مواد مشابه می باشد که محصول نهایی این تولید در صنایع بسته بندی صابون، قطعات خودرو، لفاف همبرگر، انواع آدامس و آب نبات و ... کاربرد دارد.