تولید فیلم

در کنار توسعه صنعت چاپ و بسته بندی نیاز به تولید فیلم های گوناگون جهت مصرف در این صنعت بیشتر از گذشته احساس می گردد. لذا در راستای بر آوردن این نیاز و همچنین بهبود کیفیت تولیدات داخلی، این مجموعه دو واحد مجزا جهت تولید فیلم های پلی پروپیلن و پلی اتیلن را راه اندازی نموده است.
این مجموعه باداشتن دستگاه تولید فیلم پلی پروپیلن کست (CPP) قادر است فیلم پلی پروپیلن را در ضخامت های متفاوت از 18 میکرون تا 100 میکرون تا عرض 2500 میلیمتر جهت مصارف گوناگون تولید نماید.
علاوه بر دارا بودن واحد تولید فیلم پلی پروپیلن با راه اندازی شرکت پوشان پلاستیک  و تجهیز نمودن این واحد با 5 خط تولید فیلم پلی اتیلن به روش Blowing و دو خط تولید فیلم پلی پروپیلن به روش Cast قادر است علاوه بر تأمین نیاز مجموعه، محصولات مورد نظر را به سایر متقاضیان نیز عرضه نماید.
از پر مصرف ترین فیلم های صنعت بسته بندی فیلم استرچ پلی اتیلن می باشد که از کاربردهای  صنعتی نظیر بسته بندی پالت ، کارتن، و قطعات سنگین نظیر سنگ و کاشی و سرامیک گرفته تا مصارف فروشگاهی ، فرودگاهی و خانگی عرضه می شود که این فیلم نیز از محصولات این مجموعه می باشد.