سوالات متداول

فیلم CPP  شرکت پلاستیک ماشین الوان شامل ۳ لایه مجزا است، که در هر لایه امکان ترکیب ۴ نوع گرانول با افزودنی گوناگون وجود دارد.

در خصوص فیلم CPP  حداکثر عرض ۲۵۵۰ میلیمتر امکان تولید وجود دارد و رنج ضخامتی CPP  نیز ۲۰ الی ۷۰ میکرون است. در خصوص سایر محصولات پزشکی و غذایی، محدودیت ضخامت نداشته و حداکثر عرض محصولات چاپی ۱۲۰۰ میلیمتر می باشد.

وزن رول ها براساس سفارش مشتری است ولی معمولاً قطر رول های CPP  بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیمتر است که بسته به عرض سفارش وزن آن نیز متفاوت است.

اگر شرایط نگهداری مناسب بوده ، دمای محیط ۵ الی ۳۵ درجه سانتی گراد باشد و در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار نگیرد ، حداقل ۱ سال است.

بسته بندی مناسب بنا به تجهیزات مشتری و درخواست بازار ارزیابی می گردد. در شرکت پلاستیک ماشین الوان، در ظروف، از ترموفورمینگ سخت استفاده شده و بسته بندی آن نیز به صورت بالشتی می باشد.

به صورت معمول ۱۴ روز کاری بعد از تایید نهایی طرح، سیلندر آماده می شود، ولی اگر لاشه سیلندر مورد نظر موجود باشد، این زمان تا یک هفته قابل کاهش است.

بله. تمامی محصولات این شرکت دارای پروانه بهداشتی از ارگان های مربوطه نظیر اداره استاندارد و اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد.

با توجه به اینکه هر محصول گرماژ مخصوص به خود را دارد، تعداد در کیلو هر محصول متفاوت است ولی امکان محاسبه از طریق کارشناسان فروش این شرکت مقدور می باشد.

آزمون های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی ذیل در آزمایشگاه های پلاستیک ماشین الوان انجام می پذیرد:

تست OTR ، تست WVTR، تست کشش، تست ضریب اصطکاک، تست استحکام دوخت، تست دوخت پذیری، تست ضربه، کنترل ضخامت و انواع کشت های میکروبی OSA، YGC  و PCA

CPP شرکت پلاستیک ماشین الوان در دو نوع نیمه ساخته و سفارشی تولید می شود، نیمه ساخته حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت تحویل می گردد، و تولیدات CPP سفارشی حداکثر یک هفته تحویل آن زمان می برد. اما محصولات غذایی حداقل ۷ روز و حداکثر یک ماه تحویل می گردد.

 
پیمایش به بالا

جهت دریافت لیست قیمت محصولات پلاستیک‌ ماشین‌ الوان، شماره همراه خود را وارد نمایید. در نظر داشته باشید ثبت سفارش تنها بصورت عمده امکان پذیر است.