فیلم CPP) Cast Polypropylene)

فیلم CPP  از پلی پروپیلن ساخته شده است .  Cast Polypropylene film در برابر ضربه مقاوم بوده و از شفافیت بالایی نیز برخوردار می باشد. فیلم CPP  به طور معمول دارای ویژگی هایی زیر می باشد:

  • کشش نسبتاً بالا و عدم پارگی
  • دوخت پذیری مناسب
  • مقاوم در برابر سایش و خط و خش
  • گذردهی و مقاومت به رطوبت به صورت متعادل

محدوده ضخامت فیلم های CPP  بین 15 میکرون تا 60 میکرون است. فیلم های CPP  دارای ساختاری چند لایه می باشند و به همین دلیل نیز راهکارهایی اقتصادی را به جهت عملکرد و هزینه ارائه می دهند.

کاربردها

فیلم CPP  نسبت به فیلم BOPP  کاربرد کمتری دارد، اما با این حال، این فیلم دارای کاربرد گسترده ای در انواع بسته بندی های انعطاف پذیر می باشد. این فیلم در حال حاضر در انواع مختلف متالایز ،قابل لامینه، فرم پذیر و قابل پیچش تولید و عرضه می گردد.

فیلم هایCPP  همچنین دارای مزیت هایی نسبت به سایر فیلم های مشابه هستند که در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می نماییم.

  • دارای بافت کاملاً نرم، شفاف و سازگار با انواع ماشین آلات FFS و بسته بندی
  • مقاوم در برابر پارگی، شفافیت بسیار بالا و مقاوم در برابر حرارت تا دمای 140 درجه­ی سانتیگراد جهت تماس مستقیم با مواد نسبتاً گرم
  • دارای وزن سبک در واحد سطح

فیلم هایCPP  تولید شده توسط شرکت پلاستیک ماشین الوان، از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی پما دارای ایمنی مناسب جهت استفاده های مواد غذایی، تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی می باشد. شرکت پلاستیک ماشین الوان به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه تولید فیلم CPP ، تامین کننده ای کاملا مطمئن جهت تولید این فیلم به حساب آمده و همواره به دنبال آن بوده که راه هایی جدید برای بهینه سازی عملکرد بسته بندی ها و راه حل های مقرون به صرفه به مشتریان ارائه دهد. پلاستیک ماشین الوان علاوه بر تولید CPP  خام، اقدام به تولید CPP  چاپی نیز نموده که نمونه آن را در بسیاری از بسته های دستمال کاغذی های اقتصادی دیده ایم.

اشتراک گذاری

Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Twitter
Email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا