نوآوری

نوآوری به معنای تغییر و دگرگونی دانش در طراحی ، ساخت محصولات، ارائه خدمات جدید و یا ایجاد فرآیند هایی نو و روش هایی مبتکرانه همراه با کارایی بالا می باشد.

یکی از مسائل بسیار مهمی که در بحث نوآوری مطرح می گردد برانگیختگی رقابت ها و تاثیر گذاری همه جانبه این امر در زندگی ما می باشد. نوآوری باعث ایجاد مشاغل جدید شده و به گردآوری فاکتور های مهمی که باعث رشد، بهبود و استحکام اقتصاد یک کشور است،  کمک شایانی خواهد کرد. در واقع اگر راحت تر بخواهیم به مفهوم نوآوری در کالا اشاره داشته باشیم ، نوآوری نتیجه ی همه ی فرآیند هایی است که در خدمت یک ایده درآمده و به رشد و توسعه ی ایجاد یک محصول جدید کمک میکند.

هر ساله ما در پلاستیک ماشین الوان سرمایه گذاری های مهم و چشمگیری در واحد R & D خود داشته ایم به نحوی که هر ۶ ماه یک بار حداقل یک آنالیز جدید وارد بازار شده است و یا محصولات قدیمی بهبود یافته است. پلاستیک ماشین الوان با استفاده از علم و فناوری روز دنیا و به وسیله دانش های به روز به دنبال نوآوری های جدید در زمینه تولید و محصولات خود بوده است و ناگفته نماند که در بسیاری از محصولات خود به خوبی عمل نموده و به طور انحصاری نیز تولید محصولاتی را در اختیار داشته است .و همین نکته باعث شده است که در بسیاری از زمینه ها از واردات کالا به کشور بی نیاز شویم. این شرکت با توجه به تیم تحقیقاتی خود، آماده تولید کلیه محصولات وارداتی مورد نیاز مشتریان یا درخواست کنندگان خود می باشد.

افتخار مجموعه پلاستیک ماشین در این بوده است که همواره توانسته است محصولاتی به روز و مدرن، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه نماید.

 

اسکرول به بالا