فیلم CPP  از چند لایه تشکیل شده است؟

فیلم CPP  شرکت پلاستیک ماشین الوان شامل ۳ لایه مجزا است، که در هر لایه امکان ترکیب ۴ نوع گرانول با افزودنی گوناگون وجود دارد.

محدوده ضخامتی و عرض محصولات شرکت پلاستیک ماشین الوان به چه صورت است؟

در خصوص فیلم CPP  حداکثر عرض ۲۵۵۰ میلیمتر امکان تولید وجود دارد و رنج ضخامتی CPP  نیز ۲۰ الی ۷۰ میکرون است. در خصوص سایر محصولات پزشکی و غذایی، محدودیت ضخامت نداشته و حداکثر عرض محصولات چاپی ۱۲۰۰ میلیمتر می باشد.

وزن رول های CPP  معمولاً چقدر است؟

وزن رول ها براساس سفارش مشتری است ولی معمولاً قطر رول های CPP  بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیمتر است که بسته به عرض سفارش وزن آن نیز متفاوت است.

به صورت متداول محصولات پزشکی چه مدت پس از تولید قابل مصرف هستند؟

اگر شرایط نگهداری مناسب بوده ، دمای محیط ۵ الی ۳۵ درجه سانتی گراد باشد و در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار نگیرد ، حداقل ۱ سال است.

مناسب ترین لفاف جهت بسته بندیی خرما چه آنالیزی است؟

بسته بندی مناسب بنا به تجهیزات مشتری و درخواست بازار ارزیابی می گردد. در شرکت پلاستیک ماشین الوان، در ظروف، از ترموفورمینگ سخت استفاده شده و بسته بندی آن نیز به صورت بالشتی می باشد.

زمان تقریبی آماده شدن سیلندر چند روز است؟

به صورت معمول ۱۴ روز کاری بعد از تایید نهایی طرح، سیلندر آماده می شود، ولی اگر لاشه سیلندر مورد نظر موجود باشد، این زمان تا یک هفته قابل کاهش است.

آیا محصولات شرکت پلاستیک ماشین الوان دارای گواهینامه های بهداشتی هستند؟

بله. تمامی محصولات این شرکت دارای پروانه بهداشتی از ارگان های مربوطه نظیر اداره استاندارد و اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد.

نحوه محاسبه تعداد در کیلو ساشه به چه نحوی است؟

با توجه به اینکه هر محصول گرماژ مخصوص به خود را دارد، تعداد در کیلو هر محصول متفاوت است ولی امکان محاسبه از طریق کارشناسان فروش این شرکت مقدور می باشد.

تجهیزات آزمایشگاهی این شرکت چه محاسباتی را انجام می دهد؟

آزمون های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی ذیل در آزمایشگاه های پلاستیک ماشین الوان انجام می پذیرد:

  • تست OTR  ، تست WVTR، تست کشش، تست ضریب اصطکاک، تست استحکام دوخت، تست دوخت پذیری، تست ضربه، کنترل ضخامت و انواع کشت های میکروبی OSA، YGC  و PCA

زمان تحویل محصولات CPP  و سایر محصولات غذایی چند روز است؟

CPP شرکت پلاستیک ماشین الوان در دو نوع نیمه ساخته و سفارشی تولید می شود، نیمه ساخته حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت تحویل می گردد، و تولیدات CPP  سفارشی حداکثر یک هفته تحویل آن زمان می برد. اما محصولات غذایی با توجه به … حداقل ۷ روز و حداکثر یک ماه تحویل می گردد.