کلمه کلیدی خود را وارد کنید

کاغذ مدیکال

کاغذ مدیکال

در پزشکی
درباره محصول

همیشه و در همه حال، بخش پزشکی به راه حل هایی ضمانت شده نیاز دارد تا حداکثر حفاظت از محصولات را به منظور مراقبت و حفظ سلامت مردم ارائه نماید .با استفاده از کاغذ مدیکال تولید شده در شرکت پلاستیک ماشین الوان می توان به این مهم دست پیدا کرد.

 

محافظت

دارای خاصیت ویژه استریلیزه شدن

ایمن

مقاومت بالا در برابر پارگی و ضربه در حین نگهداری و حمل و نقل

مطمئن

راحتی در استفاده ( به راحتی قابل باز شدن است(

با توجه به پیشرفت در زمینه ی پزشکی و امور بهداشتی، این امر نیز بسته بندی های مدرن و با قابلیت های پیشرفته را بر می تابد. پیشرفت در این زمینه، نیاز به بسته بندی ایمن تر، انعطاف پذیر تر و مطمئن تر را همواره می طلبد. یکی از محصولاتی که شرکت پلاستیک ماشین الوان در حال ارائه آن می باشد، کاغذ مدیکال بوده که کاملا با متد های استریلیزه و تضمین شده در امر محافظت، در برابر آلودگی های احتمالی است. بسته بندی کاغذ های مدیکال تا  ۳ سال استریل محتوی بسته بندی خود را حفظ می نمایند.

بسته بندی های پزشکی پلاستیک ماشین الوان همواره با استریل و عملکرد بالا طراحی شده است، این محصولات همواره به گونه ای طراحی شده اند که مانع از ورود و نفوذ هرگونه میکروبی می باشند.این محصول همچنین با خاصیت چاپ پذیری بالا تولید شده است.

یکی از کاربردهای این کاغذ ها استفاده برای وسایل پزشکی همچون سرنگ یکبار مصرف، انژوکت، ست سرم و کیسه دیالیز بوده که برای حصول اطمینان از تمیزی و کیفیت از آن استفاده می شود.

در شرکت پلاستیک ماشین الوان تمامی محصولات به صورت کاملا ویژه طراحی و مهندسی شده اند. و ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مواد منحصر به فرد تولید نموده ایم.

این امر تنها با تلاش های شبانه روزی کارشناسان ما در شرکت پلاستیک ماشین الوان در طول ۲۰ سال و با تحقیق و توسعه فراوان صورت گرفته است.

قابلیت تا شوندگی

چاپ پذیری

استرلیزه شده در برابر باکتری ها