کلمه کلیدی خود را وارد کنید

بلیستر دارویی

بلیستر دارویی

در پزشکی
درباره محصول

بسته بندی های بلیستر یک از انواع بسته بندی های ترموفورمینگ سخت هستند که جهت بسته بندی های مواد غذایی  و دارویی استفاده می گردد.

بسته بندی های بلیستر عموماً برای حفاظت محصولات در برابر عوامل خارجی همچون رطوبت و آلودگی در مدت زمان های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. و بلیستر های ضخیم تر محصولات حساس به نور را از اشعه های UV کاملا محافظت می کنند.

بسته بندی های بلیستر معمولا به عنوان بسته بندی قرص های دارویی و یا کپسول ها استفاده می شود. یکی از خاصیت های بلیستر ها که می توان به آن اشاره نمود عمر مفید آن و درجه مقاومت آن در برابر آسیب های خارجی است.بسته بندی های بلیستر در واقع یکی از گزینه های ارزان برای بسته بندی های داروها به شمار می روند که دارای دوام مناسب است.

 

طی فرآیندی که بر روی فویل آلومینیوم مخصوص بلیستر صورت می گیرد، ابتدا یک طرف آن توسط لاک مخصوص سیل پذیر گردیده و طرف دیگر طرح مورد نظر مشتری چاپ می گردد. کلیه فویل های بلیستر دارویی مورد مصرف در شرکت پلاستیک ماشین الوان به ضخامت ۲۰ میکرون می باشد.

 

بسته بندی های پلاستیک ماشین الوان همواره محصول شما را به بهترین شکل نشان می دهند. در این مجموعه همیشه در تلاش هستیم که محصولاتی با کیفیت مناسب و قیمتی ایده آل به مشتریان ارائه گردد. کارشناسان شما را در انتخاب بهترین انواع بلیستر دارویی راهنمایی خواهند نمود. شایان ذکر است از مهمترین خصوصیات بلیستر این شرکت تحمل حرارتی بالا و دوخت پذیری مناسب و کیفیت چاپ می باشد.

  • تنوع عرض
  • مقاومت حرارتی بالا
  • قابلیت چاپ در دو سمت فویل
  • چاپ با کیفیت بالا