کلمه کلیدی خود را وارد کنید

انواع انولوپ و چای

انواع انولوپ و چای

در غذایی
درباره محصول

فیلم CPP  دارای ویژگی شفافیت فیلم PP و مقاومت بالا در برابر پارگی و آسیب فیلم است. از فیلم CPP در بسته بندی هایی همچون مواد غذایی که نیاز به تازگی و محافظت بالایی دارند، استفاده می شود. فیلم CPP قابل فرآوری برروی ماشین های عمودی و افقی می باشد.

 

مواد اصلی تشکیل دهنده فیلم CPP ، پلی پروپیلین است. این فیلم ابتدا در سال ۱۹۶۱ در کشور ژاپن مورد استفاده قرار گرفت، و شرکت پلاستیک ماشین نیز تولید این فیلم را در سال ۱۳۷۸ آغاز نمود. یکی از ویژگی های اصلی این فیلم که کاملا آن را متمایز می نماید شفافیت و روشن بودن بالای این فیلم است، بنابراین در بسته بندی های متنوع یکی از فیلم های پرمصرف فیلم CPP می باشد.

 

فیلم های پلی پروپیلین با استفاده از تکنولوژی Cast و بدون جهت گیری دو محوری به وجود می آیند. این فیلم ها دارای میزان سختی پایین، و کشش پذیری بالایی هستند و برای پاکت ها و لامینه توسط پلی اتیلن و دیگر فیلم ها مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلم CPP  دارای ویژگی های همچون قابلیت ارتجاعی، دوخت پذیری، مقاومت بالا در برابر رطوبت ، و مقاومت در برابر سایش می باشد.

فیلم های CPP عموماً در بسته بندی های لمینیت شده مورد استفاده قرار می گیرد .فیلم های سی پی پی تولید شده توسط شرکت پلاستیک ماشین الوان دارای مقاومت حرارتی پیشرفته بوده که عملکرد مقاومی را نیز در برابر ضربه دارا می باشد. کارشناسان ما در شرکت پلاستیک ماشین همواره شما را در انتخاب بهترین مواد جهت بسته بندی های شما راهنمایی خواهند نمود.

 

شرکت پلاستیک ماشین الوان فیلم های CPP را در ضخامت های گوناگون در رنج ۷۰ الی ۱۲۰ تولید می کند.فیلم های تولید شده CPP این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد ISO9001:2015 و پروانه ساخت از وزارت بهداشت می باشد. مجموعه صنعتی پلاستیک ماشین الوان از آخرین فناوری به روز دنیا اکستروژن ۳ لایه کشور  ایتالیا استفاده می نماید.

 

**کاربرد های فیلم های CPP

 

از فیلم های Cast polypropylene می توان در بسته بندی های شکلات، اسنک، نودل، ماکارانی ، پاکت های بسته بندی غذایی، محصولات نساجی و پارچه ای ( همچون تی شرت ) و کالاهای گوناگون دیگر استفاده نمود.

  • شفافیت بسیار بالا
  • دوخت پذیری مناسب حتی به صورت دو رو دوخت
  • دارای مقاومت بالا در برابر حرارت و انقباض
  • مقاوم در برابر رطوبت، و متعلقات شیمیایی
  • ضخامت بین ۲۰ تا ۷۰ میکرون
  • قابلیت چاپ و لامینه بالا