معرفی شرکت

شرکت پلاستیک ماشین الوان در سال ۱۳۷۶ با هدف تامین مایحتاج صنایع بسته بندی کشور به منظور قطع واردات و خروج ارز در زمینی به وسعت ۲ هکتار در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس شد.

در ابتدا دستگاه های چاپ، لامینه اکستروژن و برش از کشور کره جنوبی تهیه و نصب و در ادامه با استفاده از تکنولوژی کشور آلمان، دستگاه CPP  نصب و راه اندازی گردید. از سال ۱۳۷۸ شرکت پلاستیک ماشین الوان اقدام به تولید انواع محصولات فیلم CPP، غذایی و دارویی نمود و از سال ۱۳۷۸ تاکنون تقریباً هر ۲ سال، یک خط تولید جدید به مجموعه اضافه شده است و در حال حاضر با چهار دستگاه چاپ، چهار دستگاه دارای لامینه، دو خط تولید فیلم CPP، دو خط تولید لامینه اکستروژن، پانزده دستگاه برش و یک دستگاه دارای لامینه غیر حلالی در گروه پما به ادامه‌ تولید و همکاری می‌پردازد.

با افتخار اعلام می‌کنیم که این شرکت با تکیه بر تجربه ۲۰ ساله و دانش فنی روز دنیا و نیروی متخصص، توانسته است هر ساله محصولی جدید را تولید و به بازار عرضه نماید.

آنچه این شرکت هم اکنون توانسته به آن دست یابد، تولید انواع لفاف‌های صنایع غذایی، دارویی و صنعتی بوده که در این زمینه نیز کشور را از واردات بی‌نیاز نموده است. به عنوان مثال فیلم‌های مدیکال، آلو آلو، بلیستر، انواع CPP شیری و دو سر پیچ و همچنین انواع لفاف‌های آسان باز شو و تیوپ به صورت انحصاری در کشور ایران و تنها در شرکت پلاستیک ماشین الوان در حال تولید می‌باشند.

پیمایش به بالا

جهت دریافت لیست قیمت محصولات پلاستیک‌ ماشین‌ الوان، شماره همراه خود را وارد نمایید. در نظر داشته باشید ثبت سفارش تنها بصورت عمده امکان پذیر است.