معرفی شرکت

شرکت پلاستیک ماشین الوان در سال ۱۳۷۶ با هدف تامین مایحتاج صنایع بسته بندی کشور به منظور قطع واردات و خروج ارز در زمینی به وسعت ۲ هکتار در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس شد.

در ابتدا دستگاه های چاپ، لامینه اکستروژن و برش از کشور کره جنوبی تهیه و نصب و در ادامه با استفاده از تکنولوژی کشور آلمان، دستگاهCPP  نصب و راه اندازی گردید. و از سال ۱۳۷۸ شرکت پلاستیک ماشین الوان اقدام به تولید انواع محصولات فیلم CPP  ، غذایی و دارویی نمود.

از سال ۱۳۷۸ تاکنون تقریباً هر ۲ سال، یک خط تولید جدید به مجموعه اضافه شده است و در حال حاضر با ۴ دستگاه چاپ، ۴ دستگاه دارای لامینه ، دو خط تولید فیلم CPP ، ۲ خط تولید لامینه اکستروژن ، ۱۵ دستگاه برش و یک دستگاه دارای لامینه غیر حلالی در گروه پما به ادامه ی تولید و همکاری می پردازد.

با افتخار اعلام می کنیم که این شرکت با تکیه بر تجربه ۲۰ ساله و دانش فنی روز دنیا و نیروی متخصص ، توانسته است هر ساله محصولی جدید را به بازار تولید و عرضه نماید.

آنچه این شرکت هم اکنون توانسته به آن دست یابی پیدا کند، تولید انواع لفاف های صنایع غذایی، دارویی و صنعتی بوده که در این زمینه نیز کشور را از واردات بی نیاز نموده است. به عنوان مثال فیلم های مدیکال،  آلو آلو ، بلیستر، انواع CPP  شیری و دو سر پیچ و همچنین انواع لفاف های آسان باز شو و تیوپ به صورت انحصاری در کشور ایران و تنها در شرکت پلاستیک ماشین الوان در حال تولید می باشند.

مدیران ما

اسکرول به بالا