حضور گروه صنعتی پما در نمایشگاه ایران فارما ۹۸

حضور گروه صنعتی پما در نمایشگاه ایران فارما ۹۸

ایران فارما عنوان نمایشگاهی دارویی است که با جذب مشارکت بیش از ۴۰۰ شرکت دارویی از ۳۰ کشور جهان و ۲۷ هزار بازدید کننده توانسته است که لقب بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه را از آن خود نماید.

این نمایشگاه در تاریخ ۲ الی ۴ مهرماه در شبستان مصلای امام خمینی (ره) ، و با حضور دکتر غلام‌رضا اصغری، رئیس سازمان غذا و دارو، محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگانی از ۲۴ کشور دنیا برگزار گردید. هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه آخرین دستاوردها و محصولات در زمینه دارو و صنایع وابسته بود. شرکت های تولید کننده، توزیع کننده و یا واردکننده دارویی و یا شرکت هایی که فعالیت هایی هم سو با دارو و صنایع دارویی دارند، در نمایشگاه ایران فارما حضور به عمل رسانیدند.

گروه صنعتی پما نیز به همراه دو زیرمجموعه خود، زیست دارو دانش و شرکت پلاستیک ماشین الوان در این رویداد بزرگ با هدف ارائه آخرین محصولات خود در زمینه تولید دارو های ام اس و سرطان و همچنین بسته بندی های دارویی از جمله انواع کاغذ مدیکال، Alo Alo  و… شرکت نمود که مورد توجه بسیاری از بازدید کنندگان داخلی و خارجی گردید. امید است با گسترش علم و تکنولوژی در این زمینه شاهد پیشرفت های گسترده در این زمینه باشیم.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.